Léčivé obrazy

Aniž si to někdy uvědomujete, tak lidé, rostliny, věci, prostě vše kolem, má na vás vliv. Každý jsme obdařeni určitým tónem, vibrací, energií, která je osobní. Je to takový Boží otisk. A když myslím každý, tak každý – kromě lidí i zvířata, věci, rostliny.

Setkáváním se s lidmi, věcmi, rostlinami, pociťujeme buď souznění nebo nesoulad. Proto je první dojem – tedy pocit z někoho nebo něčeho, prapodstatou vedení vašeho božství – intuice.

Neignorujte první dojem – pocit z čehokoli. Důvěřujte mu, protože pokud je souznící, má na vás pozitivní a léčivý vliv.

Indiáni, kromě toho, že tancují, zpívají, komunikují s přírodou, tak tvoří hmotné věci, které jsou nejen krásné, ale jsou důkazným zhmotněním Boha ve hmotě. Výrobky pak vyzařují právě TU osobní vibraci, která - když s někým zarezonuje, znamená to, že daného člověka podporuje, harmonizuje, léčí

 Proto, i když mají obrazy své názvy a konkrétní Boží otisky, vybírejte prvním dojmem, který by měl být ihned příjemný. Můžete pocítit, že to je ten obraz, se kterým si přeji být.

A takhle to v životě chodí se vším, jsme vybaveni tímto pocitovým ukazatelem, abychom věděli, kdo a co je pro nás léčivé - prospěšné, a co ne. Týká se to lidí, rostlin, stravy, věcí a všeho dalšího. Nepodceňujte první dojem – a to z čehokoli

 

Udělej si radost a zároveň podpoř sám sebe energií a krásou obrazu…

S láskou Vaiana

Tomáš Humhal
cross