AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ ČLOVĚKA

12. 10. 2020

Mnoho z vás se ptáte a zjišťujete, jak esence z kytek Australských květů fungují. A tak jsem se kromě základních informací, které jsem sepsala zde https://www.vaiana.cz/australske-kvetove-esence/       

Rozhodla napsat i informace mezi řádky, které se objevují v mém životě v rámci používání kytek a ze zkušeností ostatních lidí.

Některé děje související s těmito květy, nelze popsat slovy, ale já se o to dnes pokusím. Kytek je celkově 69, postupně jedna po druhé přicházely v meditaci zakladateli Ianu Whitovi a sdělovaly mu, na jakou potíž budou zaměřeny.

Je nádherné, jak působení kytek koresponduje s tím, na co jsou zaměřeny a kde byly nalezeny. Například kytka Dog Rose, která je zaměřena na léčení vnitřního strachu, rostla nakloněná nad vodopádem a tlakem vody se třásla. Když se pro ní Ian natahoval, ucítil strach…vše je propojené a nic není náhoda.

O co se tedy v esencích jedná srozumitelně a jasně?

Tyhle esence nejsou aromaterapií, jak se mnozí mohou domnívat. Když vám sdělím, že se jedná pouze o vibraci dané kytky, která je opatrně, dřevěnou pinzetou, v nejčistší oblasti utržena a vložena do nejčistší minerální vody, aby ve vodě zanechala svůj osobní otisk - jako léčebný materiál, možná někdo vykulí oči, jako já na prvním kurzu.

Voda nesoucí  informaci, se později smíchá s tou nejkvalitnější brandy a tím se informace zakonzervuje. Tyhle koncentráty později míchám lidem na míru či dle jejich vlastní volby. Esence na míru či dle vlastní volby:https://www.vaiana.cz/kategorie-produktu/australske-kvetove-esence/

Opravdu, je to tak. Jedná se o jemněhmotnou esenci kytky, která má nejvyšší potenciál uzdravovat. Čím vyšší vibrace léčiva, tím vyšší léčivý potenciál. Čím vyšší vibrace, tím blíže k energii bezpodmínečné lásky, která činí okamžité zázraky – jako okamžitá uzdravení. Tahle energie Stvořitele – Vesmíru – je na vás, jak si ji sami nazvete, to je opravdový lék. Je povznášející, ale za to velmi účinná....a tak to přesně vnímám u esencí.

Lidé, kytky, minerály, byliny a ostatní,  jsou pouze prostředníky Stvořitelovi léčivé energie. Proto nazývám esence -  Stvořitelovou energií v lahvičce 🙂 Jak jsem se léčila Stvořitelovou energií a zažívala rychlejší pozitivní změny zde https://www.youtube.com/watch?v=aJ4BMDx-gN8&t=222s

Proto, až nyní po 8 letech nepřetržitého osobního užívání kytek mou maličkostí a čerpáním ze zkušeností s ostatními lidmi a rodinou, vidím, jak rychlé výsledky po esencích nastávají. Někdy, již po pár dnech, lidé hlásí určité změny. Není se čemu divit, když jsou esence darem přímo od Boha a oplývají jeho vysokovibrační energií.

Jaké změny? Určitě se nyní ptáte a od toho je tento článek, abych napsala osobní zkušenosti v mém životě a ze života ostatních lidí.

U mé babičky :  Když prodělala slabou mrtvici, nemohla nalézt slova, motala se jí dohromady a hůře se vyjadřovala. A tak jsem zvolila elixír na paměť, propojení hemisfér a kytku na očištění nepříjemného zážitku. Moje mamka tenkrát moc nevěřila, ale za 14 dní mi volala. Bábinka mluví tak, jako před tím, teď už esencím věřím, sdělila.

Po těžké operaci byla babička psychicky na dně, vypadala velmi špatně a doktoři nevěřili, že se postaví na nohy. Užívala spousty léků, ale výhoda esencí je, že je můžete užívat i s léky, jen doporučuji nechat si je vytestovat. Namíchala jsem ji kytky na vyčištění negativního zážitku z mysli, na posílení ledvin, zklidnění, uzemnění. Esence na míru jsem doplnila o kombinaci Emergency na rekonvalescenci a obnovu aury, tím došlo k posílení psychiky. Během pár dnů se jí ulevilo, začala jíst a usmívat se. Když šla „po svých“ na kontrolu k lékaři - s úsměvem na tváři, doktor nevěřil.

A tak babička esence užívá pravidelně 4 roky, nedá na ně dopustit. Usnadňují potíže stáří - jak psychické, tak fyzické.

Další zkušenost...

Žena v těžké situaci v těhotenství – prožila velmi dramatický zážitek, potřebovala zklidnit, aby vše sama zvládla. Namíchala jsem  esence na míru, které podpořily těhotenství a spojení s miminkem a kombinaci na zklidnění Calm and Clear. Žena se zklidnila a sama vůbec rozumem nechápala, jak vše mohla tak klidně zvládnout. Je z esencí nadšená a radí se vždy, když potřebuje pomoct s čímkoli, ať se jedná o seberozvoj či běžné obtíže dětí, jako je teplota, průjem, očkování. Více informací o speciálních kombinacích na dané potíže chystám brzy v elektronické knize Domácí lékárnička.

Temnota duše – ve vývoji naší duše, kdy člověk pracuje na svém podvědomí a kostlivcích ve skříni, může občas přijít období, kdy si ochutnáme vlastní dno své psychiky. I já jsem prožívala dlouho takové chvíle a vždy mi pomohla kombinace kytek na pochopení duchovní lekce, zklidnění, aktivaci pudu sebezáchovy, napojení se na intuici a rozeznání pravdivých informací. S tou mám hojné osobní zkušenosti, účinek je okamžitý, během hodiny. Užívání je specifické, klidně i každou půl hodinu do úlevy. Zakoupit můžete zde ( jen mi napište, že se jedná o potřebu okamžité úlevy ) https://www.vaiana.cz/produkt/australske-kvetove-esence-pro-deti-a-dospele-lahvicka-30ml-s-testovanim/

Kombinace přímo od Stvořitele – VŠICHNI JSME HODNI LÁSKY. Před několika lety mi Stvořitel přinesl inspiraci na elixír devíti kytek, které že prý budou v době transformace velmi třeba. K této kombinaci jsem napsala i ebook zdarma, kde popisuji prostřednictvím Stvořitele, na co je kombinace zaměřena a co je důležité, abyste věděli. Když lidé začali kombinaci Všichni jsem hodni lásky používat, psali mi, jak velké změny se jim v životě dějí a tak jsem začala kombinaci nazývat „metla minulosti „

Zkušenost s touto kombinací:

Žena, která nevěděla, co ve svém životě změnit. Práce, vztahy a přibývající váha, ji zneklidňovaly. Po dvou lahvičkách ( jedna lahvička vyjde na 1 měsíc, dle počtu kapek k užívání ), začala sportovat. Ve staré práci všem řekla, co si myslí, tím se vymanila z manipulace. Náhle uviděla pravdu – kdo manipuluje, kdo pomlouvá. Odešla z práce, začala se věnovat tomu, co ji více baví. Začala běhat, jezdit na výlety a cítí se mnohem lehčeji, zhubla. Což se nedivím, kombinace opravdu shrnuje vše, co je nyní třeba ve svém systému podvědomí léčit. Tahle kombinace mi přichází v nynějším období, jako jedna z nejdůležitějších, ale záleží na duši každého. Ta je vždy směrodatná.

EBOOK VŠICHNI JSME HODNI LÁSKY ZDE https://www.vaiana.cz/kategorie-produktu/elektronicke-knihy/

KOMBINACE KYTEK VŠICHNI JSME HODNI LÁSKY ZDE https://www.vaiana.cz/produkt/australske-kvetove-esence-kombinace-vsichni-jsme-hodni-lasky-30ml-testovani-zdarma/

A tak si jdu, sleduji rychlé výsledky, které registruji od lidiček užívající esence a jsem hrdá na všechny, kteří se nebojí podívat sami do sebe. A to je další věc, kterou si přeji sdělit a to je…

Jak esence působí v běžném životě člověka? Tohle, nechť čte ten, kdo přijímá zodpovědnost sám za sebe a kdo je ochoten vidět někdy "krutou" pravdu sám o sobě.

Esence ti ukáží pravdu, přinesou ti aha efekty – tzn. náhle si uvědomíš, jak špatně se chováš k sobě, ke svému tělu. Jak sám sebe ignoruješ. Jak ubližuješ ostatním, jak neodpouštíš. Uvědomíš si, jak dlouho jsi žil v oddělenosti od opravdové bezpodmínečné lásky. Fungující vztahy ti mohou přestat fungovat, protože esence jdou do hloubky a odkryjí to, co jsi si iluzí tak krásně skryl a tak nějak spokojeně žil. Přináší sny z dětství, minulých životů a tak postupně odkrývají témata, která je třeba zrovna pro tebe v danou dobu začít uzdravovat.

Každý je originál a někomu stačí lehká dávka, někdo přijímá větší množství z koncentrátu, proto tak ráda esence připravuji na míru a testuji.

Pokud si vybereš testování na míru, pošli mi vždy datum narození a místo narození. Můžeš napsat oblast, kterou si přeješ léčit, ale taky nemusíš, vše se mi s tvým souhlasem krásně ukáže. Do mailu ti pak písnu kytky, které ti vyšly a několik vět k tobě, které ti odhalí buď dosud netušené nebo potvrdí to, co už vnitřně tušíš.

Ráda stahuji od Stvořitele inspirace na elixíry pro dané období, ráda si hraji s kombinacemi kytek a pro každého je vždy kytka, kterou právě nyní nejvíce potřebuje.

Zatím pracuji na dálku, ale plánuji krásná kytičková setkání s povídáním o tom, jak jsem se dokázala uzdravit z chronické nemoci, nefunkčních vztahů spojené s poznáním, jak se naladit do hladiny Théta a tak se spojit se Stvořitelovou energií zázraků, kterou máme všichni možnost využívat.

Je jedno, jakým způsobem se se Stvořitelem, všeho co jest, spojíš. Zda přes kytky, terapii Thétu, Access, meditace, přírodu, či jakýmkoli jiným způsobem, ale doporučuji spojuj se. Je to tvá výživa, tvůj domov, tvá hojnost.

Děkuji ti Stvořiteli za kytky a možnost s nimi pracovat, využívat je ve prospěch svůj, své rodiny blízké i planetární, děkuji za tvé dary v jakékoli formě, vidím tě, slyším tě, vnímám tě, jsme navždy JEDNO…

S láskou Vaiana

Tomáš Humhal
cross