POSELSTVÍ STVOŘITELE 2021

8. 1. 2021

ODKRYTÉ MOUDROSTI , ANEB POKRAČUJE SE DÁLE

Pro pochopení procesu a uvědomění si toho, kde se právě nacházíš a co můžeš pro sebe nadále udělat, promlouvám a vedu.

To, co je pro tebe... TO, CO s tebou zarezonuje a z čeho budeš mít pocit radosti - když ucítíš radost z dané informace ( vedení ), zvol ji a ostatního si nevšímej.

Nacházíte se na různých úrovních vývoje, proto doporučuji zaměřovat se jen sami na sebe – ve smyslu přijít na to, co zrovna ty potřebuješ a ostatní lidi ( bytosti ) ve svém okolí neřeš, mají svou cestu.

  • Někteří jste prošli v letech 2018, 2019, 2020 procesem poznávání svých stínů, prošli jste své hloubky se vším všudy a čistili jste vědomě či nevědomě to, co vám „brání“ v radostném žití svého potenciálu božství.
  •  Někteří již pociťují, že už bylo dost obracení se do podvědomí a temných částí, jednoduše si přejete sklidit ovoce a jít dále. Víte, že ovoce sklidíte ve chvíli, kdy se vy sami rozhodnete.  Už víte, že obracet se k minulosti a hledání proč, s vámi již neladí. Již jste poznali své božství, které je obsaženo ve všem, vždy a všude, ať mysl kecá, jak chce, stále jste božstvím...víte, že jím jste, ať se děje cokoli. A víte, že božství zahrnuje jen to dobré, příjemné a laskavé. V božství stíny neexistují, proto když se nacházíte v božském řádu, nic špatného se vás již nedotkne...a k této podstatě se lidstvo navrací.

VŠE JE VPOŘÁDKU...

POKUD JSI VE FÁZI, KDY STÁLE TOUŽÍŠ POZNÁVAT PROČ...JDI TAM, KAM TĚ TO TÁHNE, ZNAMENÁ TO, ŽE JEŠTĚ POTŘEBUJEŠ DOPOCHOPIT, NAUČIT SE.

POKUD VÍŠ, ŽE JE ČAS ZVLÁDNOUT ODEJÍT ZE STARÉHO SYSTÉMU A MÁŠ VNITŘNÍ SÍLU ROZVINUTOU TAK, ŽE UMÍŠ ROZPOZNAT POCIT BOŽSTVÍ A EGA, POKUD VÍŠ, JAK SE PŘIKLONIT NA STRANU BOŽSTVÍ, POKUD CÍTÍŠ, ŽE SÁM SEBE MILUJEŠ NATOLIK, ŽE SI PRO SEBE PŘEJEŠ "TO OPRAVDU NEJLEPŠÍ",  JDI TOUTO CESTOU.

OTÁZKA LIDSKÉ MYSLI "JAK", JE JEDNA Z NEJČASTĚJŠÍCH. PROTO URČITOU ODPOVĚĎ ZODPOVÍM.

  • V případě, že se ti dějí stále nepříjemné věci dokola, v případě, že jsi zacyklen ve své mysli, můžeš si najít to, co ti pomůže ke zvýšení vnímání svého vědomí a vnitřní síly…existuje technika, cesta, která právě tobě udělá dobře a navede tě správným směrem k posílení sebeúcty, klidu a důvěře sám v sebe? Tak tam jdi a posilni se, nalaďte Se ještě více sám na sebe – tedy své božství a pak udělejte ten poslední krok…ODEVZDEJ SE VEDENÍ OD SVÉHO BOŽSTVÍ...
  • KROK ze starého do nového – popisuje skvěle pro lidskou mysl posel JIRKA LEDVINKA. Poslední krok je na každém z vás. To, co jsi celou dobu budoval, byla důvěra, vědění, že TY JSI BOŽSTVÍM, vědění, že božství zařídí vše, co je právě pro tebe důležité. Takové odevzdání přichází ve chvíli, kdy se vymaníš ze spárů své mysli a ega, emocí mysli. Tento krok je důležitý tak, jako všechny předešlé kroky, kdy jsi poznával sám sebe, budoval sis ctnosti, jako je trpělivost, odpuštění, soucit, láska k sobě a další…všechny nyní potřebuješ k tomuto poslednímu kroku…

  ÚPLNÉMU ODEVZDÁNÍ SE SVÉMU BOŽSTVÍ…

Nyní si představ všechna svá přání, jakákoli, nebuď skromný…a nyní si představ, že to je jen střípek toho, co můžeš mít. UVĚDOMĚNÍ SI, ŽE TVÉ BOŽSTVÍ PRO TEBE ZAŘÍDÍ TO NEJKRÁSNĚJŠÍ, O ČEM SE TI V MYSLI ANI NESNILO, JE OSVOBOZUJÍCÍ. A SVOBODA JE CÍLEM KAŽDÉHO ČLOVĚKA.

Teď jistě sám víš, kde se nacházíš…upřímně, bez chtění. Je jasné, že všichni touží již udělat poslední krok, ale věř, že nemusíš spěchat. Jsi tam, kde máš být a získáváš nyní to, co je k poslednímu kroku potřeba. Samozřejmě tento krok není posledním, pak následují další a další, vývoj nikdy nekončí, ale posledním zmiňuji proto, aby tvá mysl tohle poselství dokázala pojmout.

ZDE JSOU MOŽNOSTI, KTERÉ NABÍZÍM :

  • VRACÍ SE TI STÁLE TY STEJNÉ SITUACE, EMOCE A CÍTÍŠ, ŽE POTŘEBUJEŠ JEŠTĚ ZÍSKAT „NĚCO“, CO TI OTEVŘE CESTU KE VĚTŠÍMU SPOJENÍ S TVÝM BOŽSTVÍM?

PŘEČTI SI KNIHU SIVANA, SÁM SOBĚ TERAPEUTEM, ta ti jistě pomůže rozklíčit to, co nyní rozklíčit potřebuješ…prošla jsem spousty technik a každá mě přiblížila ke Stvořiteli. O všech se v knize zmiňuji ve spojitosti s mou životní zkušeností. Pomohli mi k takové důvěře a spojení se svým božstvím, že jsem již nyní udělala poslední krok – odevzdala se.

A NYNÍ AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE PRO NÁSLEDUJÍCÍ OBDOBÍ A PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI PŘEJÍ VYKROČIT Z EGA A VSTOUPIT VÍCE DO BOŽSTVÍ :

Australské květy jsou jednou z nejpohodlnějších metod, jak dojít jednoduše a harmonicky sám k sobě, ke svému potenciálu. Jejich rychlý a efektivní účinek v posunu lidské bytosti k jeho podstatě, je přímo božský a navíc spojen s duchem Země. Samozřejmě poslední krok – rozhodnutí, jakým směrem půjdeš, je jen na tobě.

V TOMTO OBDOBÍ PŘICHÁZÍ JAKO DOPORUČENÍ PRO LIDSTVO TYTO KYTKY :

SYDNEY ROSE : jednoduše a rychle spojuje s tvým božstvím, s univerzální láskou a rozpouští to, co ti ve spojení brání…krásný pomocník. Pracuje s nejvyššími čakrami.

BUSH IRIS : rozvíjí spiritualitu a vede od ega do tvého božství, rozpouští ty nejhlubší strachy. Umožní člověku přístup k vyššímu vnímání svého božského vědomí. Pracuje se šišinkou, což je dle techniky Théty centrální buňka organismu - to, co se děje v ní, děje se ve všech buňkách těla. Šišinka je považována za třetí oko - vědomí.

KOMPLEXNÍ KOMBINACE KYTEK NA ODPOJENÍ SE OD EGA A NAPOJENÍ SE NA BOŽSTVÍ, JE KOMBINACE, KTEROU JSEM NAZVALA              VŠICHNI JSME HODNI LÁSKY - PŘIŠLA MI JAKO INSPIRACE NADIKTOVANÁ OD STVOŘITELE. PRO TUHLE KOMBINACI JSEM VYTVOŘILA E-BOOK.

ESENCE BOHYNĚ ISIS – esence rozpouští opět to, co člověku brání ve spojení se sebou a Stvořitelem, má velmi jemnou pečující energii matky.

Vkaz od ISIS : Otevřete svá srdce děti moje. Jsem tu pro vás, prosvítím vás světlem. Uvidíte, co vše vám mohu přinést – nový svět, vzestup, děti lásky, děti světla, děti rozkvětu. Moje světlo ve vás všech svítí. Objímám vás, s požehnáním Isis.

Zmíněné kytky a esence Isis, jsou spirituální. Přicházíme do doby ještě větších možností, nových energií božství, které jsou zde připraveny pro všechny, obzvláště v novém roce 2021 a dále...blížíme se k podstatě, která je příjemná a dobrá. Vše bude jednodušší, laskavější, přístupnější, naplněnější...

PRO KAŽDÉHO ČLOVĚKA JE ČAS UČINIT TO, CO JE PRO NĚJ LASKAVÉ, RADOSTNÉ, TO, CO HO PŘITAHUJE, LÁKÁ. POSLOUCHEJ SEBE, SVÉ POCITY. JDI TAM, KAM TĚ TO TÁHNE…

S láskou VAIANA a STVOŘITEL

Tomáš Humhal
cross