Co se děje v životě člověka po vkládání nových pocitů v energii Vědomí

24. 5. 2021

Je čas, abych sdílela výsledky mé práce, mise, poslání, daru, který jsem v únoru letošního roku 2021 začala propisovat do hmoty a směřovat k lidem, kteří se rozhodli ve svém životě opustit to staré – ego a jít do 100% nastavení svého srdce – ráda říkám Božství, protože lidi považuji za chodící dokonalé Božství.

Základem předání mých darů a učení moudrosti, která je obsažena v každém z nás, je přesvědčení, kterým jsem si naprosto jistá, a to, že člověk vzešel z lásky a proto je určen žít v lásce. Jednoduše řečeno : nic negativního a nepříjemného k nám nepatří, nikdy nepatřilo a patřit nebude. Jsme stvořeni k tomu, abychom žili v harmonii, klidu a lásce.

Kde se stala „chyba“ a proč žijeme tak, jak žijeme? Nehledala bych příčinu a raději se soustředila na pravdu pravdoucí a tou je láska, klid a mír. Proto již nedávám pozornost hledáním příčin a minulosti, potížím, nechávám je být…proč taky řešit něco, co k nám nikdy nepatřilo a patřit nebude.

Posilováním toho hezkého a láskyplného v nás, které můžeme také nazývat srdcem, intuicí, božstvím, vnitřní silou, vědomím, bohem, od nás odchází to nepříjemné. Stvořitel mi v lednu sdělil jasným způsobem…kam upíráš pozornost, to posiluješ…

Ale i já jsem prošla velmi náročným obdobím, kdy bylo těžko uvěřitelné, že to nepříjemné ke mně nepatří, když jsem vše cítila živě na těle, ale šla jsem dál. A zjistila jsem, že Bruno Grönning, Jirka Ledvinka  a Neal Donald Walsh sdělují pravdu šťastného života. A tak jsem se uzdravila z migrén, premenstruačního syndromu, úzkostí, alergií na jídlo a pyly, chronické únavy, bolesti zad, podrážděnosti, nespokojenosti, nespavosti, pálení žáhy, zácpy…a potvrdila jsem si, že vše je možné.

"Léčí síla v nás, léčí Stvořitelova energie, kterou máme všichni v sobě."

Já se rozhodla jít cestou vkládání nových pocitů…které si lidstvo už nepamatuje, ale má je v sobě uloženy navždy…například pocit : "vím, jaké to je žít život jen v harmonii a bezpodmínečné lásce". Těžko uvěřitelné? Možná, ale rozhodně reálné, obzvláště v dnešní době, která nás přímo vede zpět domů – do této energie lásky v nás.

JELIKOŽ MILUJI VÝSLEDKY SVÉ PRÁCE, RÁDA S VÁMI DNES POSDÍLÍM ZÁŽITKY A POKROKY OD ÚNORA DO KVĚTNA.

Nejdříve začnu u sebe a na začátek mohu říct, že pro mě nebylo jednoduché jít touto cestou, protože i já jsem se laděním na energii neboli vlnu vědomí měnila a začínala vidět pravdu tam, kde jsem ji dříve neviděla. Uviděla jsem to, co mi v životě nefunguje a měla pocit, že takhle to dál nejde. Vždy, když jsem něco takového uviděla, považovala jsem tohle uvědomění za dar milosti a ihned si nastavovala odpověď a objednávku vesmíru. "Ano, vidím, že tohle mi neprospívá, ukaž mi cestu a rozhoduji se jít do toho 100%, co se mnou souzní. Rozhoduji se  už jen pro to 100%."

Tohle je sebeláska, sebeúcta a nalezení svého Božství…milovat sám sebe natolik že jsem ochotný uvidět a uznat to, co mi neslouží a především nastavit si nový pocit, nové nastavení a pak jít už jen za tím, co cítím jistě. Darovat si to, co si přeji a nečekat, že mi to někdo dá bez mého rozhodnutí. Darovat si jistotu, že přijde jen to nejlepší božské pro mě.  Součinnost s touto energií, pro mě znamená „mít svůj život ve svých rukou“.

S vkládáním pocitů jsem začala tedy v únoru a zajímavé bylo to, co se dělo po vkládání pocitů, pár dnů na to. Zdály se mi sny o daných tématech, které byly laděné do nových pocitů, začala jsem mít méně myšlenek a více jsem byla vtahována do klidu Stvořitele. Vložené pocity začaly posilovat to Božské ve mně a já se nemusela snažit v tom Božském být, byla jsem tam vtahována. Cítila jsem, jak daný vložený pocit v životě prožívám a jak se mi posiluje sebedůvěra, uvědomění – hranic, kam investuji moc energie, kde mi naopak nepřichází. Celkově mě to vedlo více a více do odevzdání se i v běžných každodenních aktivitách. Vše se zjednodušovalo, protože hlava a její příkazy, co musím a nemusím, slábly. Vše začalo téct samo a já byla jen v tom proudu.

Důležitým poznatkem bylo, že jsem začala plně rozlišovat ego a božství, konkrétně kdo ke mně promlouvá, zda hlas srdce nebo rozumu. A v tom je výhra, protože když víte, můžete jednat a naložit s tím. Když nevíte, jste vláčeni. Na tohle téma rozlišování je léčivo video s názvem Objevení vnitřní síly a rozhodnutí se pro dobro, které si můžete opatřit a shlédnout, i několikrát po sobě, což je výhoda práce online. Všechny záznamy najdeš zde.

Například: vždy jsem vše od rána plánovala, co jak a kdy udělám, uvařím, uklidím. Teď vstanu a vím, že mě energie života dovede právě k činnosti, kterou je potřeba udělat právě teď a především, na kterou budu mít právě teď náladu. A mezitím jen „jste“.

Někteří lidé, se mnou procházeli vkládáním pocitů od začátku, účastnili se každé hodiny, každého tématu ( souznící partner, zdraví, uvolnění vnitřní síly a další ). A vidím u nich výsledky, což mě těší, protože ty jsou u seberozvoje velmi důležité.

Dovoluji si tvrdit, že pokud se odevzdáváme léčení prostřednictvím božské síly, potíže se nikdy nevrátí, protože tahle síla léčí z gruntu, od té nejhlubší příčiny. Zasáhne přesně tam, kde je to pro člověka v daný okamžik důležité a do takové míry, aby mu to bylo příjemné. Už není na denním menu utrpení, ale příjemná a laskavá cesta, která je zde pro všechny.

Proto vesmírně ráda vkládám pocit..."vím a chápu, jaký je to pocit duchovně se rozvíjet bez utrpení, ale v souladu se svým božstvím a dle definice Stvořitele."

Když mi přijde mail s poděkováním, že konečně přišel do života vysněný partner, kterého léta nemohla najít. Kdy přišel partner, se kterým to prostě „ví“, se kterým necítí strachy, omezení, nejistoty, ale jen jistotu lásky a klidu, je to prostě bomba  a takhle to má být, prostě to „vědět jistě, že tohle je to správné a souznící se mnou „. A není to partner jen tak na půl, ale ten 100%, ten co s ní souzní opravdu naplno jak nejvíce to jde, skáču radostí, protože tenhle výsledek je pro mě požehnáním a důkazem, že Boží síla je, že léčí a napravuje životy nás všech – když se pro ni rozhodneme.

Kladu důraz u nastavování nových pocitů na to, aby bylo nastaveno vše na 100%, už žádné nepříjemné okolnosti, už žádné něco jen napůl, abych se něco naučila. Už ne, tohle je cesta utrpení a není již potřeba. Proč nemít rovnou to, co je pro tebe opravdu naplno souznící a probouzející tu nejkrásnější verzi, kterou jsi? A tohle je pro mě sebeláska, dopřát si maximum.

Lidé, kteří prochází mé vkládání pocitů, pociťují klid, blaženost, který popisují jako domov…“cítím, že jsem tady doma“…a ano, mají pravdu, v blaženosti a věčné radosti jste DOMA. V kombinaci s Australskými esencemi, které považuji za boží energii v lahvičce, se dějí pozitivní změny a to mě naplňuje radostí.

Cílem je méně snahy a více odevzdání se životu, méně lpění a více důvěry ve Stvořitele, který každému přináší to, co s ním souzní. Vaše potřeby jsou již nyní naplněny, když se odevzdáte životu a přestanete vše držet v rukou a řídit.

Stvořitele najdeš tam, kde je to jednoduché, příjemné, hravé, poetické, pohádkové, láskyplné, laskavé a souznící s tebou…

A není to nadsázka, je to pravda a záleží na každém, co si sám sobě dovolí…

S láskou Vaiana

Tomáš Humhal
cross