VELKÉ POSELSTVÍ OD PŘEDKŮ

7. 7. 2020

Vidíme, že mnoho z vás již tuší, co by jste mohli pro zlepšení vaší situace udělat – ať se situace týká jakékoli oblasti života. Mnozí již chápete, že musíte uzdravit sami sebe, své srdce a vše, co vám brání v prožívání radosti a hojnosti života. Je krásné se dívat na to, jak jste skvělí, stateční, vědomí a snažíte se obracet svou pozornost do nitra.

Ale i tak, mnozí z vás si neví rady...rádi byste se uzdravovali, ale myslíte si, že nevíte jak. Tápete, hledáte, vidíte kolem sebe mnoho možností, ale protože „nevíte“, kterou si zvolit, raději nevolíte žádnou a zůstáváte v tom starém.

Proto přicházíme s poselstvím :

Nebojte se "se rozhodnout" pro jakoukoli možnost, která je nejbližší vašemu srdci. Nenechte se ovládnout strachem z budoucnosti, který vám napovídá…ale co když to nepomůže, co když zvolím špatně. Musíte vědět, že špatně nezvolíte nikdy, vždy zvolíte tak, abyste prošli to, co nyní projít potřebujete.

Nejdůležitější je „se rozhodnout“, zvolit a jít dál. Mnozí zůstáváte na místě ze strachu, že nevíte. Ale vy víte, jen se bojíte zvolit to, co přitahuje vaše srdce.

Nelam si hlavu, tahle fáze nerozhodnosti je důležitou fází tvého vývoje. Ale na druhou stranu si uvědom, že ty jsi strůjcem svého života a ty si volíš, co dál. A vezmi na vědomí, že Vesmír pojednává o všem, proto neinklinuj dlouhodobě jen k jedné možnosti, protože možnosti se mohou vzájemně podporovat, nikoli vylučovat.

Proto se rozhodni…jakkoli, jak cítíš, ale rozhodni se a jdi. Měj odvahu a důvěru, pohni se vpřed. Nevíš, co tě tam čeká a to je Život, protože, kdybys to věděl, co bys tady na světě pohledával? Nudil by ses 🙂

Někteří z vás jste již na cestě poznání sám sebe, pracujete na uzdravování svého srdce a my slyšíme, jak voláte o pomoc…“už nevím, co dělat, je to stále dokola, ať mi někdo pomůže…“

Přicházíme s poselstvím, abychom  odpověděli na tvé volání :

UVĚDOM SI, KOLIK BOHATSTVÍ A POMOCI KOLEM SEBE MÁŠ, STAČÍ SE ROZHLÉDNOUT. EXISTUJE TOLIK KRÁSNÝCH ANDĚLŮ V LIDSKÉ PODOBĚ, KTEŘÍ TI PŘINÁŠÍ OTEVŘENOU NÁRUČ POMOCI. JE ZDE TOLIK POMOCNÍKŮ Z PŘÍRODY, KTEŘÍ PŘIŠLY RYCHLE A EFEKTIVNĚ LÉČIT TVÉ NEJHLUBŠÍ RÁNY.

ALE TY  TO NEVIDÍŠ, NEPŘIJÍMÁŠ POMOC A STÁLE VOLÁŠ DÁL A DÁL. ROZHLÉDNI SE KOLEM SEBE, KOLIK KRÁSNÝCH BYTOSTÍ LÁSKY V LIDSKÉ PODOBĚ SE TI NABÍZÍ A VYUŽIJ DARY, KTERÉ JSOU ZDE PRO TEBE.  PODÍVEJ SE NA DARY PŘÍRODY, JEJICHŽ ÚČINKY NA TVŮJ ROZVOJ JSOU OBROVSKÉ.

PROBLÉM NENÍ V TOM, ŽE NENÍ POMOC, JAK SI MYSLÍŠ. ALE V TOM, ŽE JI NEVIDÍŠ A NEPŘIJÍMÁŠ.

A STÁLE VOLÁTE, VOLÁTE, PŘITOM POMOCI MÁTE KOLEM SEBE PLNÝ OCEÁN.

JE NA ČASE PŘIJMOUT DARY, KTERÉ SE TI NABÍZÍ. VYBER SRDCEM TEN, KTERÝ S TEBOU LADÍ A NEPŘEMÝŠLEJ O NĚM, BĚŽ ZA NÍM.

ROZHODNI SE A JDI.

Naše pomoc je všude kam se jen podíváš. Otevři oči a rozhodni se a konej.

Mír, láska, pochopení, přijetí…vaši předkové

Od včerejšího večera mě předkové vedli k písemnému vyjádření tohoto poselství. Dále ke mně promluvila kytka z řad Australských květových esencí BOAB. Cítím, že je čas její poselství předat a opět připomenout její nadpozemsky silné účinky léčení minulosti.

Vzkaz od Boabu :

Hleďte ke mně, já jsem Bůh, přišel jsem ve formě Starodávného stromu Boabu, abych pomohl uzdravit hluboká pouta minulosti. Již mě neberte na lehkou váhu, je čas začít mě brát vážně, protože dokážu obrovké dary přinést a velmi těžká hluboká zranění uzdravit. Jsem zde pro vás, otevřete oči a hleďte, jsem zde a čekám na vaše přijetí. Čekám na tvé ano, pak započnu tvé léčení. Přijmy mou sílu, je zde pro tebe. Jsem darem pro tebe, jsem dar Boha pro tebe, jsem Bohem.

Místo slova Bůh si dosaďte to, co vyhovuje vám, energii stvoření můžete definovat jakkoli, každopádně poselství vnímám jako velmi silné a shrnula bych ho ve větě :

Otevři oči, všeho je kolem tebe dostatek. Máš kolem sebe tolik darů a pomoci, tolik hojnosti a lásky, stačí říct ANO a přijmout je.

Kytku Boab připomínám zde:

Boab je 25m vysoký strom se širokým kmenem, jehož květy připomínají svíčku, rostoucí v západní Austrálii a Africe...jeho květy jsou opilovány v noci můrami. Kmen stromu je dutý a vždy se v něm nachází voda, což svědčí o obrovském potenciálu čištění geneticky uložených emočních vzorců (voda = emoce). Zajímavé je, že malé stromky vyrážejí v blízkosti rodiče a postupně se s ním spojují....což symbolizuje, jak přejímáme od rodičů veškerá nastavení a vlastnosti. 


O Boabu existuje spousta legend a jedna praví, že je darem přímo od Boha...v meditaci bylo Ianovi oznámeno, že bude obrovským přínosem pro lidstvo...

- čistí negativní přesvědčení, která se přenášejí z generace na generaci, odstraňuje rodinné emoční zátěže. A čím víc se očišťujeme, tím více se spojujeme se svým pravým Já - se svou intuicí a tím si otvíráme hojnost. Vše nám pak jde snadno, nemusíme se tolik snažit něčeho dosáhnout, protože život nám přirozeně vše potřebné sám přinese...

Malé děti napodobují své rodiče, v jejich očích se rodiče chovají správně a vždy dělají ty nejlepší věci, vše si zakódují do podvědomí a dle těchto nastavení se chovají celý život...

- díky Boabu se lidstvo může zbavit břemen nesených z minulosti. Krásně čistí rodově získané bloky, nemoci, chování.

- ženy Aboridginců před porodem vykopaly jámu a vyložily jí listy a květy Boabu - dítě si nemohlo přát lepší start do života - první kontakt byl s touto léčivou silou stromu, která mu ihned zapracovala na přerušení zátěže z minulosti

- mateřská tinktura byla vyrobena z květů z velmi specifického stromu starého přes tisíc let, nazývaným "strom vězňů" Baobabu - v 19.století v něm byli uvězněni Aboridginci, někdy jich tam bylo umístěno až 25. V kmenu stromu byla velmi těžká energie, ale v koruně stromu velmi lehká, osvobozující, léčivá...

Esence pracuje na spirituální úrovni, čistí karmu z minulých životů...       

Karma = nastřádané negativní vzorce chování a potlačené emoce. V případě, že si lidé v minulosti ublížili, nese si člověk negativní energii ublížení vůči danému člověku...toto energetické spojení opět oba přitáhne v dalším životě, aby si mohli karmu vyčistit...Boab to dokáže...po odstranění spojení se současně objasní a přeruší jakékoli negativní pocity vůči dané osobě.

BOAB s kombinací BUSH FUCHSIA rozpouští bloky uložené v tkáních. Uvolňují v těle napětí starých vzpomínek, udělají obdobnou práci jako Cranio - sacrální terapie. Mezi lebkou (cranium) a pánví (os sacrum) pulzuje energie prostřednictvím mozkomíšního moku, která propojuje různé části těla a orgány, energetická centra, emoce, mentální i duchovní rovinu.

-

BOAB

  • křehká rostlinka prorazí zem velkou silou, ale jemně, avšak významně...stejně tak jemná vibrace jejich květů způsobí významné změny v životě člověka...
  • velmi dobrých výsledků esence dosahuje v léčení genetických onemocnění, kdy se musí používat i několik měsíců

- vhodná pro stres ze znásilnění, pro oběti zneužívání
- šok z porodu
- uzavření aury ( Boab, Fringed Violet, Angelsword )
- mentální retardace
- všechna dědičná onemocnění
- bederní páteř
- plešatost, zakrslost
- hemofilie, cystická fibróza
- agorafobie + Flannel Flower

Případ muže: v brzkém věku mu začaly padat vlasy, jako jeho tatínkovi i dědovi i pradědovi - u všech můžů se identifikoval stejný vzorec chování...Boab užíval několik měsíců s pauzami a začal si uvědomovat, že již nereaguje jako jeho otec. Nejenže se měnil jeho život, ale také mu přestaly padat vlasy...

ZÁKLADNÍM SHRNUTÍM PŮSOBENÍ BOABU JE – PŘERUŠENÍ VŠECH PŘEJATÝCH MYLNÝCH POHNUTKŮ ENERGETICKÝCH I FYZICKÝCH OD NAŠICH PŘEDKŮ.  

Pokud s tebou Boab rezonuje, najdeš jej u mě...

Více o Australských květech zde : https://www.vaiana.cz/australske-kvetove-esence/

Objednávat Boab můžeš zde : https://www.vaiana.cz/kategorie-produktu/australske-kvetove-esence/

S láskou a přijetím Vaiana

Tomáš Humhal
cross