Zpevnění psychiky

11. 5. 2020

Prožíváme období velkých změn a proto mi z kolektivního vědomí vyvstává potřeba zpevnit a zharmonizovat psychiku.

Změn je poněkud mnoho, trošku se ustálíme a přichází nová…nejsou to změny z vnějšího světa, jak se možná může zdát, změny ba naopak vychází z vašeho nitra a odráží se ve vnějším světě. Léčí se vaše srdce…a tím, že se léčí srdce, se srovnává samo celé energetické tělo. Pokud někde slyšíte, že byste měli pracovat na nižších čakrách, znamená to, že základem je začít léčit vaše srdce.

Protože jakmile uzdravujete vaše srdce, tak se automaticky rovnají a uzdravují  ostatní čakry.

Srdce je HOTPOINT, je to vaše duše…každý den si můžete upřít pozornost na oblast srdce a zjistíte, jak se okamžitě zklidníte. Skrze tento bod se totiž spojujete nejen se svou duší, ale i s Vesmírem.

Pro následující období mi pro vás vychází kytky na zpevnění psychiky, zharmonizování a zklidnění. Protože jen v KLIDU přijímáme inspirace „co s tím“, „jak vyřešit tuhle situaci“. Zklidnění psychiky znamená spojení se s duší, klidem ve vás. Psychika = Duše.

Kombinace těchto kytek vás podpoří v tomto náročném období, opečuje vaši psychiku = duši a OKAMŽITĚ ZAPOJÍ VÁŠ PUD SEBEZÁCHOVY, tudíž se vám OKAMŽITĚ ULEVÍ uleví.

 JAK FUNGUJÍ?

WARATAH :

Je to jedna z nejsilnějších kytek na psychiku, dokáže během několika hodin aktivovat pud přežití a vám se psychicky uleví, konečně se nadechnete a můžete uvolnit tělo, které bylo stresem stažené. Uleví se od úzkostí, neuróz, fyzických bolestí.

Dodá sílu a odvahu ke změně. Je určen pro lidi, kteří prochází „temnotou duše“ a může být zoufalý. Když je člověk na dně. Dodá odvahu zdolat krizi a překonat ji.

Je určena pro naléhavá období a těžké úkoly, které nyní jako lidstvo prožíváme.

K silným léčivým účinkům stačí 4-5 dnů.

Zajímavé je, že kytička má tvar srdce a v květu je mnoho malých dílčích částí, které také připomínají srdce. Sice aktivují první čakru, ale základem je utišení a zklidnění srdce – duše. Působí na srdce, osrdečník, léčí deprese, úzkosti, sebevražedné sklony, zoufalství, ztrátu naděje. Neschopnost reagovat na krize.

Do temnoty duše a krizí se dostáváme ve chvílích, kdy padají naše vnitřní jistoty založené na mylných přesvědčeních, kdy se léčí naše vnitřní zranění. Je to přirozená část našeho vývoje, i když já jsem stále otevřena všem možnostem a zázrakům a vím, že může docházet i k milosti, kdy je vše vymazáno bez utrpení.

Jako doplňkové, ale velmi významné kytky pro nynější období doporučuji :

BORONII:

Tahle kytka se vztahuje k mysli, kdy stále přemýšlíme, přemítáme, přehráváme si „to nepříjemné z minulosti“, někdy i z budoucnosti. Pomáhá nemyslet na uzdravený návyk, zklidňuje mysl…a když se mysl zklidní, uvolní se tělo a odejde bolest, spěch a shon.

Je úžasná i pro děti, aby se soustředili na to, co jim říkáme. Pracuje s myšlenkami, soustředěním, nespavostí, bolestí hlavy – která bolí, když je přetížená myšlenkami.

Když se mysl zklidní, člověk se lépe soustředí na to, co dělá a předchází úrazům, které jsou způsobeny nepozorností. Ve chvílích klidné mysli tělem automaticky proudí životodárná energie, protože se tělo uvolní a otevře.

Používá se také při meditacích protože nejen zklidňuje mysl, ale přináší silnější koncentraci a lepší představivost. Podporuje tedy kreativitu.

Léčí posedlost – „musím uklidit, musím jíst, musím něco udělat a nevím proč“, tlačí mě to. Léčí utkvělé myšlenky o osobách, událostech, propouští je.

Pro děti, které se pořád ptají, které jsou ovládané svými myšlenkami.

TAKÉ HOJÍ STESK PO ROZCHODU S PARTNEREM – vyčistí myšlenky na něj.

SPOLU BORONIA A WARATAH podporují vaše srdce, hluboce zklidňují a zároveň léčí myšlenky.

A ještě poslední poklad, který účinek kytiček podpoří je…

RED LILY:

Je to druh leknínu, Ian se pro ní brodil v bažinách mezi jedovatými pavouky a hady. Kytka, která roste v blízkosti vod, má vždy ten největší potenciál léčit.

Red Lily je královna, která uzemňuje, to znamená, pokud se nemůžeme soustředit, fantazírujeme, nebo stále lítáme jen v myšlenkách, stáhne vás do reality tady a teď, ale velmi jemně.

Tahle kytka rozvíjí spiritualitu, pomaloučku, jemně tak jako se rozvíjí její okvětní lístky…postupně a bez spěchu. Celkově je velmi zklidňující, jen když se podíváte na její fotku, ucítíte klid v duši.

Používá se pro citlivé lidi, kteří těžko přijímají změny, pomůže je zklidnit, uzemnit a zvládnout období změn.

Pomáhá se spojit se se Stvořitelem – ale s nohama na zemi, žádné plavání na obláčku.

URYCHLUJE LÉČBU FYZICKÝCH PROBLÉMŮ.

DĚTI: Je skvělá pro děti, podporuje jejich ztracené spojení se zdrojem – jejich domovem – a tím podporuje uzemnění, soustředění. Při těžkém porodu děti mohou ztratit spojení, Lily jej obnoví.

Nastoluje rovnováhu mezi pozemským a nebeským životem 🙂

VŠECHNY TŘI KYTKY VÁS DOSTANOU DO VYŠŠÍCH ÚROVNÍ VĚDOMÍ, TO ZNAMENÁ, ŽE VÁS VYTRHNOU Z ROLE OBĚTI, NEGATIVITY A POVZNESOU VÁS DO VDĚČNOSTI, KLIDU A HARMONIE, KDE VŽDY NAJDETE JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ.

ZAJÍMAJÍ VÁS ESENCE? KLIKNĚTE ZDE:

https://www.vaiana.cz/australske-kvetove-esence/

PŘEJETE SI NAMÍCHAT ESENCE NA MÍRU SVÉ DUŠI A ZJISTIT O SOBĚ MNOHEM VÍC? KLIKNĚTE ZDE:

https://www.vaiana.cz/produkt/australske-kvetove-esence-s-testovanim-popisem-kytek-a-poselstvim-pro-dospele-lahvicka-30ml/

S úctou a láskou pro vás,

Vaiana

Tomáš Humhal
cross