LÉČIVÁ KYTKA BUDOUCNOSTI

15. 5. 2020

LÉČIVÁ KYTKA BUDOUCNOSTI  FRESHWATER MANGROVE

Další velmi silná kytka s obrovským potenciálem řadící se mezi 69 kytek Australských květových esencí, které ZVLÁDAJÍ MĚNIT MYŠLENÍ ČLOVĚKA DOSLOVA BĚHEM NĚKOLIKA DNŮ AŽ TÝDNŮ. PRACUJÍ NA VYMAZÁNÍ PODVĚDOMÝCH PŘÍČIN NEMOCÍ, NEŮSPĚCHŮ, BLOKŮ Z DĚTSTVÍ.

PŘIDANOU HODNOTOU JE JEJICH RYCHLÉ, HLUBOKÉ, ALE ZA TO VELMI JEMNÉ PŮSOBENÍ, KTERÉ NA SOBĚ POZORUJETE JIŽ BĚHEM NĚKOLIKA DNÍ.

KVĚTY KYTKY FRESHWATER MANGROVE mi dnes přišly jako inspirace….

Pamatujete si, jak jste byli zamilovaní? Jak jste se cítili? Všechno špatné bylo najednou krásné a hravě jste přijímali lidi takový, jací jsou, se vším všudy. Bylo vám jedno, jestli vám něco nevyšlo, nebo zda jste se potkali s nepříjemným člověkem, byli jste naplněni láskou, vděčností, vzrušením, pocitem nezdolnosti, síly a odvahy. Vaše vnitřní dítě zazářilo a konečně dostalo prostor ve vašem zašedlém černobílém životě. Jednoduše jste zažívali svou přirozenost – BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU, která je vámi a vy jste jí. Cítili jste ohromnou sílu, pocit, že vše zvládnete.

POZNALI JSTE SVOU BYTOST TAKOVOU, JAKÁ JE, KDYŽ SE ODPROSTÍTE OD PŘEDSUDKŮ, NEUPŘÍMNOSTI, SVÝCH VNITŘNÍCH ZRANĚNÍ. A TEN, KDO ŘÍKÁ, ŽE JSOU TO JEN HORMONY, MÝLÍ SE. NAŠÍ PŘIROZENOSTÍ JE BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA, RADOST, VDĚČNOST, HRAVOST…

Na úplném začátku bylo vše skvělé, vše stálo na pozitivním základu, ale chybami v komunikaci mezi lidmi, došlo k nahromadění negativních zkušeností, ublížení, smutku, viny, strachu.

NAŠE PODSTATA LÁSKY, KTEROU MÁME VŠICHNI V SOBĚ A KTEROU MÁME S OSTATNÍMI LIDMI SPOLEČNOU, NÁS PROPOJUJE NAVZÁJEM NEVIDITELNÝM VLÁKNEM. VLÁKNEM LÁSKY. AŤ SE JEDNÁ O VZTAH PRACOVNÍ, PARTNERSKÝ, RODINNÝ, SE TOHLE VLÁKNO LÁSKY ZAČALO ZTENČOVAT VLIVEM NEUPŘÍMNOSTI, NEDOROZUMĚNÍMI, STRACHU ŘÍCT PRAVDU, ABYCH DRUHÉHO NEZTRATIL. OBVIŇOVÁNÍM  VZNIKÁ MEZI LIDMI PROPAST. LIDÉ SI VE VZTAZÍCH TVOŘÍ DOMNĚNKY, VYKONSTRUOVANÉ MYŠLENKY, AŽ JEDNOHO DNE ZJISTÍ, ŽE SPOLU BOJUJÍ A STOJÍ PROTI SOBĚ. ZTRATÍ I POSLEDNÍ VLÁKNO BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, KTERÉ MEZI SEBOU MĚLI…

Nelekejte se, tento příběh je starý jako lidstvo samo a týká se nás všech, je to hluboce zakořeněný vzorec boje mezi lidmi. Naštěstí začínáme chápat, že takhle z této pozice boje o moc, se nikam nedostaneme. Díky tomu, že jsme si my lidé začali uvědomovat, ŽE JSME TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA A ŽE BŮH STVOŘIL ČLOVĚKA  K OBRAZU SVÉMU, MÁME MOC…MOC TOHLE VŠE ZMĚNIT.

JISTĚ JSTE SI VŠIMLI, ŽE U VÁS ZESILUJE V RODINÁCH A PARTNERSTVÍ BOJ O MOC, UVOLŇUJÍ SE NEGATIVNÍ PŘESVĚDČENÍ A NĚKDY UŽ SVÉMU PARTNEROVI ČI SVÝM BLÍZKÝM VŮBEC NEROZUMÍTE. ZKUSTE FRESHWATER MANGROVE, KTERÝ TUHLE PROPAST MEZI VÁMI PROČISTÍ A VLÁKNO BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY ZNOVU OBJEVÍTE.

FRESHWATER MANGROVE MÁ OBROVSKÝ POTENCIÁL SMAZAT, UZDRAVIT, ROZPUSTIT VŠECHNY PŘEDSUDKY, KTERÉ JSME SI VYTVOŘILI, KTERÉ NÁS BRZDÍ V PROŽÍVÁNÍ KRÁSNÝCH HARMONICKÝCH VZTAHŮ. VYTVOŘÍ ČISTOU HLADINU VNÍMÁNÍ TAK, JAK JE I V JEHO NÁZVU VYZDVIHNUTO.

FRESHWATER MANGROVE:

-květy vypadají jako neurony – nové myšlení, nová dimenze lásky

-čistí předsudky, které jsme si buď vytvořili na základě nepříjemné zkušenosti (už nechci žádný vztah, všichni muži jsou hloupí, všechny ženské jsou stejné – vypočítavé) – tyhle přesvědčení jsou iluzí, která nám brzdí úžasné vztahy a úžasný sex 🙂

-čistí předsudky, které si táhneme po generace – kdy si jako děti přejímáme od rodičů návyky v oblasti zdraví, hojnosti, stravy, náboženství a vůbec netušíme, že jsou to naprosté nesmysli, které nám jen zaplácnou podvědomí a my pak už nemáme kapacitu a vůli jednat v souladu s láskou, Božstvím. Jakoby na nás – jako na čisťounké bytosti -někdo vysypal kupu hnoje 🙂

-pak dochází k tomu, že k nám necháme přijít jen informace, které jsou v souladu s těmito předsudky, nikoli ty cenné poznatky, které nám ulehčují život. Kytka vás odprostí od očekávání a předsudků. Otevřete se novým možnostem a to je první krok k radostnému životu.

-člověk, který má svůj filtr příjmu informací zavalený hnojem odmítá nové zkušenosti – tohle jídlo jíst nebudu, aniž bych to vyzkoušel. Tohle dělat nebudu, to je na nic. Dělá si názor na něco ještě dřív, než to vyzkouší.

PŘÍKLADEM JE OMEZENÝ POHLED LIDSTVA NA STÁRNUTÍ – VELKÝ PŘEDSUDEK JE TEN, ŽE NĚKTEŘÍ POVAŽUJÍ STÁRNUTÍ ZA UTRPENÍ, ŽE JE SPOJENÉ S BOLESTÍ, OMEZENOU POHYBLIVOSTÍ. ALE JE TO JEN PŘEDSUDEK A PROTOŽE V NĚM ŽIJEME DLOUHO, STAL SE REALITOU. STÁŘÍ MŮŽE BÝT TÍM NEJKRÁSNĚJŠÍM OBDOBÍM V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA. VÍTE, ŽE NĚKTERÉ KULTURY LIDÍ NA SVĚTĚ VYPADAJÍ V 70TI LETECH NA TŘICET? A ŽE ŽIJÍ VE ZDRAVÍ A HOJNOSTI?

JE ČAS PROČISTIT PŘEDSUDKY, NESMYSLNÁ OČEKÁVÁNÍ NA ZÁKLADĚ ILUZÍ.

PROTO PŘIŠEL FRESHWATER MANGROVE, TAHLE DOBA SI JEJ ŽÁDÁ.

Zajímavé je, že na fyzické rovině léčí alergie, exémy, kůži, všechny oční poruchy (jsme díky předsudkům slepí), prostatu, kolena.

ORDINUJI VŠEM LIDEM SVĚTA :-)))))))))))

MÁŠ ZÁJEM DOZVĚDĚT SE O SOBĚ VÍCE? PŘIPRAVÍM ESENCE NA MÍRU TVÉ DUŠI 🙂

https://www.vaiana.cz/produkt/australske-kvetove-esence-s-testovanim-popisem-kytek-a-poselstvim-pro-dospele-lahvicka-30ml/

PŘEJI KRÁSNÉ PROKOUKNUTÍ ILUZÍ A KVALITNÍ ŽIVOT VE VZTAZÍCH,

S láskou a úctou Vaiana

Tomáš Humhal
cross